Кримськотатарський активіст розповів про імітацію його «розстрілу» у Криму

<span>Раїм Айвазов разом з родиною</span> — Кримськотатарський активіст розповів про імітацію його «розстрілу» у Криму
Раїм Айвазов разом з родиною
Архівне фото
Відповідну заяву Айвазов зробив під час засідання підконтрольного Кремлю Київського райсуду Сімферополя про продовження йому запобіжного заходу у вигляді утримання у СІЗО Об этом сообщает 41kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Кримськотатарський активіст Раїм Айвазов, обвинувачений у сімферопольській «справі Хізб ут-Тахрір», розповів, що російські силовики після його затримання при перетині адмінмежі з анексованим Кримом на пункті пропуску «Каланчак», вивезли його вночі «в поля» і «імітували розстріл». Про це з посиланням на адвоката кримського татарина Марію Ейсмонт повідомляє «Крим.Реалії».


Відповідну заяву Айвазов зробив під час засідання підконтрольного Кремлю Київського райсуду Сімферополя про продовження йому запобіжного заходу у вигляді утримання в СІЗО.


«На питання про те, де і за яких обставин він був затриманий, Айвазов розповів, що на КПП десь о 2-3 годині ночі його довго не пропускали. Пізніше троє оперативників ФСБ, як він вважає, посадили його в машину (вдаривши при цьому), з якої попередньо скрутили номерні знаки, і вивезли в якісь поля. Там поставили на землю на коліна і ніби імітували розстріл — стріляли поруч з ним. Після цього в такому стані повезли в управління ФСБ, де вже офіційно оформили за документами затримання», — переказала слова свого підзахисного Ейсмонт.


Адвокат клопотала винести окрему постанову на адресу слідчих органів з метою перевірки інформації Айвазова, оскільки вона має ознаки злочину. Також захист має намір самостійно подати заяву про злочин.


Підконтрольний Кремлю Київський райсуд Сімферополя продовжив Айвазову запобіжний захід у вигляді утримання в СІЗО до 15 серпня. Засідання проходило в закритому режимі: у залу не пустили ні родичів, ні слухачів.


Кримськотатарський активіст Раїм Айвазов зник вночі 17 квітня під час перетину адмінмежі з материковою Україною. В окупованому Криму його заарештував «суд» і звинуватив у тероризмі.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/krimskotatarskiy-aktivist-rozpoviv-pro-imitaciyu-yogo-rozstrilu-u-krimu-593402.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя